Kurumsal

Kalite Politikamız

 Topluma, çevreye ve çalışanlarına karşı sorumluluklarının bilincinde, sürdürülebilir gelişmeyi yaşam şekli yapan teknoloji ve kalite açısından sektöründe lider bir kuruluş olarak hedefimiz müşterilerimize en yüksek faydayı sağlayacak ürün ve hizmetleri etkili ve uygun fiyat politikası dahilinde zamanında ve yüksek kalite ile sunmak ve sürekli müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Müşterilerimizi memnun etme yolunun, çalışanlarımızın mutluluğu ve memnuniyetinden geçtiğinin bilincinde olarak, çalışanlarımıza en iyi çalışma ortamını sağlamakta, sürekli gelişmeyi ve öğrenmeyi desteklemekteyiz.

Müşteri beklentilerini en üst düzeyde karşılayabilmek için teknolojiyi yakından takip etmekle birlikte, hizmetlerimizin tüm safhalarında enerji tasarrufu ve güvenliği ön planda tutarak müşteri odaklı kalite hizmet ve mükemmellik prensiplerini uygulamaktayız.

Maliyetlerimizi düşürmek, verimliliğimizi ve uzun vadeli karlılığımızı arttırmak, geleceğimizi güven altına almak, müşterilerimiz ve tedarikçilerimiz ile karşılıklı işbirliği ve güven içerisinde çalışarak sağlanabilir.

Bu bağlamda amacımız Sunulan ürünler ve hizmetler için tasarım, üretim, işlevsellik ve kalite kriterleri üzerinde sistematik bir kontrol mekanizması oluşturabilmek Toplam Kalite Yönetimi 'ni yaşam şekli olarak benimsemek ve gereklerini yerine getirmektir.